Uchwyty do szyb 0

Uchwyt do szyb

Wszystkie nasze uchwyty można zamontować na szybach. Jedynym problemem jest wybór uchwytu, który będzie pasował do wnętrza. W domu jest wiele możliwości na zastosowanie szyb na powierzchni. Począwszy od szklanych frontów do szafy czy kuchni, szklane witryny, drzwi do prysznica czy szyba nad blatem kuchennym. W tych wszystkich wariantach jest opcja na przykręcenie uchwytów meblowych pełniących funkcje gałek, klamek czy wieszaków.

Uchwyty do szyby w kabinie prysznicowej

Większość uchwytów do szyb, które kupujemy w zestawie z kabiną jest albo bardzo prosta albo słaba jakościowo. Jeśli macie ochotę odmienić zabudowę prysznica i dopasować do swoich gustów, warto pokusić się o wybór ozdobnej gałki z naszej oferty, która posłuży jako klameczka. W czasie montażu należy zachować szczególną uwagę. Jeśli nie masz jeszcze otworu w szkle, najlepiej, żeby wykonał go szklarz za pomocą specjalnego wiertła. Dwa uchwyty skręć ze sobą po dwóch stronach szyby za pomocą dwustronnej ruby M4. Najważniejsze, to: śrubę w miejscu przelotu przez szkło zabezpiecz plastikową tulejką, a od strony szyby po dwóch stronach użyj gumowej/plastikowej podkładki oraz mosiężnej podkładki lub stalowej podkładki i na końcu uchwyt.

Uchwyty do szklanych frontów szafy

Szklane lub lustrzane fronty zabudowy optycznie powiększają przestrzeń. Jest to idealne rozwiązanie w małych mieszkaniach czy łazienkach ponieważ pomagają dobrze doświetlić wnętrze. Fajne uchwyty zdecydowanie podkreślą charakter minimalistycznego i zimnego szkła. Warto wybrać te gałki z naszej oferty, mające grawer logo z tyłu, które pięknie odbije się w tafli lustra. Tutaj również dla bezpieczeństwa należy zamontować plastikową i metalową podkładkę dostępną w naszym sklepie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.