Ozdobne uchwyty do mebli

Ozdobne uchwyty do mebli

Ozdobne uchwyty do mebli to podstawowy sposób na wyjątkowy styl wnętrza. To dzięki wyszukanym dodatkom definiujemy charakter pomieszczenia. Ostatnio bardziej niż kiedykolwiek pragniemy, by dom był miejscem przytulności i ostoi. Szukając piękna w codzienności decydujemy się na ulubione akcenty takie jak dekoracyjne uchwyty do mebli. Odnajdywanie równowagi w życiu, na przeciw wszystkim przeszkodom, przekłada się na pracę przy projektowaniu przedmiotów użytkowych. Odkrywając nowe możliwości i wykorzystanie znanych od zalania dziejów zasobów naturalnych, powstają piękne przedmioty do naszych domów.

Uchwyty ozdobne do mebli, te z marmurem to bliskość z naturą  i akceptacja niedoskonałości kamienia. Szukając świadomych zakupów, nie działających na szkodę środowiska, znajdziesz naszą markę, nie używającą plastiku w procesie produkcyjnym czy do pakowania wysyłek. Dzięki temu, mamy nadzieję, że starannie dobrane uchwyty nabiorą dla Ciebie emocjonalnego znaczenia i będą cieszyć przez długie lata. Polecamy sprawdzić cieszące się dużą popularnością w ostatnim czasie skandynawskie uchwyty, które mogą być uzupełnieniem lub alternatywą dla ozdobnych uchwytów.

Uchwyt 08 Uchwyt 08
Cena: 163,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt mosiężny 09 Uchwyt mosiężny 09
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Gałka meblowa DIY Gałka meblowa DIY
Cena: 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt DIY z mosiądzu Uchwyt DIY z mosiądzu
Cena: 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt mosiężny nr 05 Uchwyt mosiężny nr 05
Cena: 529,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt mosiężny 04 Uchwyt mosiężny 04
Cena: 148,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt meblowy 04 Uchwyt meblowy 04
Cena: 290,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Uchwyt lastriko Uchwyt lastriko
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej

Uchwyty ozdobne

Dekoracyjne uchwyty do mebli MARBELO to tradycja i współczesność. Szukając idealnych dodatków wnętrzarskich należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd przedmiotów użytkowych ale także na ich jakość wykonania i długowieczność. Przemień meble takie jak szafy, komody czy garderoby w dzieła sztuki wybierając ozdobne uchwyty z naszej oferty. Proste, jednolite fronty szafki staną się charakternym detalem Twojego wnętrza.

Uchwyty dekoracyjne oprócz pięknego wyglądu, powinny również spełniać swoje funkcje. Ergonomia to ważny element funkcjonalności mebli. Okucia z naszej oferty są bardzo chwytne, z zachowaniem minimalnego wymiaru odstawania od frontów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.