O uchwytach MARBELO

WARSZAWA 2020 

Marka narodziła się w Warszawie w 2020 roku. To tu pasja tworzenia spotkała się z długoletnim doświadczeniem produkcyjnym Joanny Dziurman, założycielki i projektantki MARBELO.  

 Uchwyty-marbelo

 

    

 

 

 

Zanurz się w świat inspiracji, który prowadzi Joannę do stworzenia swojej marki. Od podróży po świat mody i sztuki po głębokie zanurzenie się w dziedzinie wzornictwa wnętrz - Joanna czerpie inspirację z różnych źródeł, tworząc unikalne projekty uchwytów meblowych

   

 

MISJA  MARBELO 

     Nasza misja to udostępnienie choćby małego skrawka Polskiego dziedzictwa, jakim jest wspaniałe rzemiosło i niezwykłe zasoby naturalne, szerszemu gronu odbiorców. Umiejętne korzystanie z tych dobrodziejstw pozwala na tworzenie niezwykłych projektów. Jednym z nich jest unikalny i wielce wyjątkowy uchwyt z lastriko Biała Marianna. Marmur wykorzystany do jego produkcji to polska skała wydobywana z dolnośląskich kamieniołomów o bogatej, godnej zgłębienia historii.  

 

 Uchwyty-marbelo

 

    

 

 

 

ZRÓWNOWAŻONA PRODUKCJA

     Miłość do natury pokierowała procesem wytwarzania naszych uchwytów meblowych, czego wynikiem jest ekologiczny ciąg operacji bez używania jednorazowych opakowań czy folii. Produkujemy lokalnie, co oznacza, że transport jest ograniczony do minimum, przez co nie przyczyniamy się do niepotrzebnej emisji CO2.

 

 

 

 

 

 

  

Dołącz do nas na Instagramie oraz Facebooku i bądź na bieżąco!

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.