O uchwytach MARBELO

Uchwyty MARBELO

Jak narodziła się marka?

Nazywam się Joanna Dziurman

Jestem pasjonatką prostego i szlachetnego piękna. Od zawsze chciałam otaczać się wyjątkowym wzornictwem i surowymi, naturalnymi materiałami. Nie boję się wyzwań i nowych rozwiązań, co sprawia, że obok naszych detali ciężko przejść obojętnie.

Pierwszym konceptem marki MARBELO były marmurowe uchwyty meblowe, starannie wykonane przez polskich rzemieślników, z wykorzystaniem naturalnych surowców.  

Producent uchwytów meblowych MARBELO

Pomysł na uchwyty do mebli narodził się z zamiłowania do wyjątkowych detali oraz profesjonalnej wiedzy projektowej i produkcyjnej. Szlachetne materiały i ponadprzeciętna, długowieczna jakość to cechy charakterystyczne naszej manufaktury.

Uchwyty-marbelo


W ofercie MARBELO można znaleźć mosiężne, czarne, stalowe uchwyty i gałki do mebli. Dodatkowo proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem naturalnych marmurów i Terrazzo. Kamienie sprowadzane są z całej Europy, natomiast lastriko produkowane jest w małej podwarszawskiej manufakturze.

Uchwyty meblowe produkowane w Polsce

Nasza misja to udostępnienie choćby małego skrawka Polskiego dziedzictwa szerszemu gronu odbiorców, jakim jest wspaniałe rzemiosło i niezwykłe zasoby naturalne. Umiejętne korzystanie z tych dobrodziejstw pozwala na tworzenie niezwykłych projektów. Jednym z nich jest unikalny i wielce wyjątkowy uchwyt z lastriko Biała Marianna. Marmur wykorzystany do jego produkcji to polska skała wydobywana z dolnośląskich kamieniołomów o bogatej, godnej zgłębienia historii.

Jak MARBELO dba o naszą planetę

Miłość do natury pokierowała procesem wytwarzania naszych uchwytów meblowych, czego wynikiem jest ekologiczny ciąg operacji bez użycia jednorazowych opakowań czy folii. Produkujemy lokalnie, to znaczy, że transport jest ograniczony do minimum, przez co nie przyczyniamy się do niepotrzebnej emisji CO2.

 

Dołącz do nas na Facebooku oraz Instagramie i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi trendami!

 

Facebook

Instagram

 

E-mail: my@marbelo.pl

Tel: +48 793060309

Godziny pracy sklepu i realizacji zamówień pon- pt godz 8-17 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.